Dobierz odpowiedni rozmiar i rodzaj kołka

Dystans do zbrojeń pionowych – gwiazdka

Dystans punktowy do pionowych zbrojeń (dystans do ścian) – charakteryzuje się bardzo stabilną konstrukcją dystansu, możemy go stosować na prętach o różnej grubości( od 6 mm do 22 mm ), gwarantuje minimalny kontakt z szalunkiem i doskonały przepływ betonu.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Dystanse do ścian

Dystanse do ścian to elementy, które służą do utrzymywania odpowiedniej odległości między zbrojeniem a szalunkiem podczas wykonywania ścian żelbetowych. Dystanse do ścian są montowane na prętach zbrojeniowych i pozostają w nich do momentu zalania ścian betonem. Dystanse do ścian są wykonane z tworzyw sztucznych lub metalu i dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, aby dopasować je do konkretnych wymagań projektowych i warunków budowlanych.

Zaletą stosowania dystansów do ścian jest to, że umożliwiają one precyzyjne ułożenie zbrojenia i uzyskanie równości powierzchni ściany po zalaniu betonem. Dystanse do ścian zapobiegają również przesuwaniu się zbrojenia podczas wylewania betonu i umożliwiają łatwiejsze ułożenie zbrojenia w trudno dostępnych miejscach.

Dystans punktowy do pionowych zbrojeń (dystans do ścian) charakteryzuje się bardzo stabilną konstrukcją i może być stosowany na prętach o różnej grubości (od 6 mm do 22 mm). Gwarantuje on minimalny kontakt z szalunkiem i doskonały przepływ betonu, co ułatwia wykonywanie ścian żelbetowych. Warto pamiętać, że nieodpowiednie stosowanie dystansów do ścian może prowadzić do niedokładnego ułożenia zbrojenia i braku równości powierzchni ściany po zalaniu betonem. Dlatego ważne jest, aby dobrać odpowiednie dystanse do ścian i zastosować je zgodnie z instrukcją producenta.